Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 lata nga nahugno nga kamatis nga adunay duga (28 ka onse matag usa)
- 1 tasa brown sugar (puno)
- 1 ka / 6 ka ons nga tomato paste
- 2 teaspoons mustard (uga nga)
- 1 ka asin nga asin
- 1 pinch baking soda
- 3 tasa nga tinapay (toasted, white, cubed)
- 1/2 tasa nga mantekilya (natunaw)
- Opsyonal: presko nga parsley sprigs
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paggiok og 3-quart baking dish. Sa usa ka panaksan, isagol ang kamatis, asukar, paste, mustard, soda, ug asin.
- Pagbutang og mga cubes sa tinapay sa linuto sa kalaha; drizzle uban sa nangatunaw nga mantekilya.
- Ibubo ang sagol nga kamatis sa tinapay.
- Pag-enerhiya hangtud sa 4 ka oras, kung gusto.
- Magaluto sa 375 F sulod sa 35 ngadto sa 40 minutos, o hangtud sa init ug bula.
- Pagdinautay uban sa preskong parsley sprigs, kon gusto.
Dugang nga mga Recipe sa Tomato ug Kaugalingon
Tomato Rice Soup
Zesty Tomato Peanut Soup
Lab-as nga Tomato Soup Recipe
Stewed Tomatoes
Crockpot Stewed Mga kamatis
Tomato Pie II
Ham ug Tomato Pie o Quiche
Gipuga nga Kamatis sa Parmesan Cheese
Pagkaon sa Tomato Cheddar
Giparada nga mga kamatis
Tinapay nga Tinapay
Tomato Salad nga May Endive
Kamatis Vinaigrette
Kamatis sa Parmesan
Giparada nga mga kamatis
Mga Tinapay nga Gisakitan Spinach
Mga Stuffed Cherry Mga Kamatis
Salsa ni Carol
Green Bean ug Tomato Casserole
Gipanguha nga mga kamatis nga adunay Rice
Tomato nga Sandwich
Tomato nga Zucchini Fettucine
Tinapay nga Tomatoes
Tomato Gravy
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 224 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 24 mg |
| Sodium | 81 mg |
| Carbohydrates | 34 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |