Kordero nga kasudlan sa casserole nga may leftover nga linuto nga nating karnero, kan-on, ug kamatis. Pagtan-aw sa ubos aron makita ang daghang mga resipe sa nating karnero, lakip na ang mga karne sa karnero, mga chops, ug mga paa sa mga resipe sa nating karnero.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka copa nga gisagol nga linuto nga nating karnero
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 4 ka ons nga ginunting nga mga uhong
- 1 1/2 ka tasa nga linuto nga bugas
- 2 lata (14.5 ounces) nga kamatis
- 1 1/2 teaspoons asin
- 1/4 ka sili nga pepper
- 1/2 kutsarita nga curry powder
- 2 ngadto sa 4 ka kutsara grated Parmesan keso o ginunting nga Cheddar o uban pa
Unsaon sa Paghimo Niini
Magluto sibuyas sa mantequilla hangtud nga malomo. Idugang ang mga uhong ug brown nga gaan. Pagsagol sa tanan nga mga sangkap gawas sa keso sa usa ka greased 2-quart casserole. Ibabaw sa keso. Magaluto sa 350 ° sulod sa 30 minutos, o hangtud sa init ug bubbly.
Bahin sa Puti nga Karnero
Malipayon nga Leg of Lamb
Pagkaon sa Spring Lamb uban ang mga kamatis
Gipangaon ang Lamb uban sa Okra
Irish Lamb Stew Recipe
Gawa nga Lana
Pagluto nga Kordero sa Crockpot
Mga Recipe sa Lamb
Ang Lamb Chops
Ang Punoan sa Kordero
Mga Crockpot nga Karne ug Lamb Recipe
Hinay nga Cooker Recipe | Casseroles | Main Recipe Index
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 368 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 55 mg |
| Sodium | 707 mg |
| Carbohydrates | 43 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 17 g |