Kini nga sabaw sa tomato sayon nga pag-ayad sa nahugno nga mga kamatis, pipila nga tinadtad nga mga utanon, ug pipila ka bugas. Nalingaw kini nga sabaw sa usa ka sandwich nga sinugba nga keso alang sa usa ka makahupay nga paniudto o panihapon.
Nalangkit nga mga resipe
Lab-as nga Tomato nga Sagwa nga May Rice
Sayon nga Creamy Tomato Soup
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 lata nga kamatis (14.5 osa matag usa, o 1-quart canned tomatoes, nahugno)
- 2 tasa nga tubig (o sabaw sa manok)
- 1/4 nga tasa nga celery (nga adunay dahon, tinadtad)
- Putlon ang lab-as nga parsley aron makatilaw
- 1/2 bay dahon (nahugno)
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/8 ka itlog nga itom nga pepper
- 1/4 nga tasa nga humay (taas nga lugas, dili hilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka dako nga kaldero, isagol ang nahugno nga kamatis sa tubig o sa stock, celery, parsley, bay leaf, asin, ug pepper. Ibutang ang saucepan sa medium-high heat ug dad-a sa usa ka hubag.
Idugang ang humay ug ipaubos ang kainit ngadto sa medium-low. Magluto sulod sa mga 20 ngadto sa 30 minutos, o hangtud nga ang humay malomo.
Kuhaa ang dahon sa bay ug alsaha ang mga crackers o crusty nga tinapay .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 94 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 375 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 4 g |