Ang papaya adunay usa sa pinakalig-on nga mga pahinumdom sa kinaiyahan ug naghimo sa usa ka dako nga sangkap alang sa usa ka maayong pag-atiman. Paggamit sa papaya sa mga mahuyang nga pagputol sa karne alang sa mga resulta nga makab-ot. Ayaw kabalaka, ang lami sa prutas dili makabuntog sa pag-marino o sa karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 gamay nga kapayas (gipanitan, gilain, ug gipanguha)
- 1/3 tasa / 80 mL toyo
- 2 tablespoons / 30 mL brown sugar
- Opsyonal: 1 teaspoon / 5 mL asin
- 1 teaspoon / 5 mL pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagputol sa kapayas ngadto sa gagmay nga mga tipik. Ibutang sa usa ka processor sa pagkaon uban ang nahabilin nga mga sangkap. Pulse hangtud nga ang timpla mapula, mga 10 ngadto sa 12 pulso. Pagdugang og pipila ka kutsara nga tubig kon ang sambog sobra ka baga.
2. Ibutang sa usa ka resealable container ug refrigerate sulod sa 12 ngadto sa 24 ka oras sa dili pa gamiton. Pag-ilis sa karne sulod sa 6 ka oras, manok sulod sa 2 ka oras. Ang pagsagol mag-ayo sa fridge sulod sa 4 ngadto sa 5 ka adlaw human sa unang pagpangandam.
Tungod sa natural nga enzyme papain sa kapayas, kini nga pag-atiman maayo alang sa mga panig-ingnan nga mga panit sa karne.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 500 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7,412 mg |
| Carbohydrates | 118 g |
| Pagkaon sa Fiber | 15 g |
| Protein | 13 g |