Kini usa ka dakung pagtilaw sa ham quiche sa mga kamatis, usa ka nindot nga brunch o paniudto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 9-inch nga tinapay nga pie, dili gibutang
- 6 ka dako nga itlog
- 1 ka kopa nga tunga sa tunga ug tunga
- 1/4 ka kutsarita nga uga nga thyme
- 1/4 ka kutsarita nga parsley
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/8 ka itlog nga itom nga pepper
- dash nutmeg
- 1/2 nga tasa nga ginunting nga Cheddar o Swiss nga keso
- 1/2 nga tasa nga tinadtad nga kamatis
- 1/4 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/4 tasa nga tinadtad ham
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hudno sa 400 ° F.
- Pierce unbaked pie nga tinapay pipila ka beses uban sa kakha; gigahin. Diha sa usa ka panagsagol nga panaksan, pagtagbo og mga itlog, tunga-tunga ug tunga, ug panimpla.
- Isablig ang keso, mga utanon, ug hamon sa wala nga pie nga tinapay.
- Ibubo sa sinagol nga itlog.
- Magaluto sa 400 ° sulod sa 45 ngadto sa 60 ka minutos, o hangtud nga maayo nga browned.
Nag-alagad 6-8.
Dugang nga mga Resipe
Turkey Quiche Sa Peppers ug Green Sibuyas
Dili mahadlok nga Chard ug Bacon Quiche
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 176 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 134 mg |
| Sodium | 248 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 9 g |