Kini nga casserole nga tomato nahimutang nga adunay hiniwa nga keso, sibuyas, ug basil. Indi pagbatyag ang paggamit sang ginunting nga cheddar nga keso, keso nga fontina, ukon mozzarella sa baylo sang American cheese.
Ang pipila ka kutsara sa grated Parmesan nga keso nga gisagol ngadto sa mga mumho sa tinapay maayo usab.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka hinog nga kamatis, gipanitan ug ginunting
- 4 medium nga sibuyas, ginunting
- 1 ka asin nga asin
- 1/4 ka sili nga pepper
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga basil
- 6 mga hiwa nga Amerikano nga keso, putlon ang katunga
- 1/2 nga tasa nga pinainit nga tinapay nga mumho
- 2 ka kutsarang puno sa mantikilya o margarine
Unsaon sa Paghimo Niini
Init ang hurno sa 350 F.
Ang gaan nga grasa usa ka 1 1/2-quart casserole.
Magluto sibuyas sa usa ka gamay nga kantidad sa Nagabukal nga tubig alang sa 10 minutos; habwaon.
Sa giandam nga casserole, layer katunga sa mga kamatis ug katunga sa mga sibuyas. Isablig sa katunga sa asin, pepper, ug basil. Labaw sa katunga sa keso. Usba ang mga lut-od.
Sa usa ka panaksan, isagol ang mga mumho sa tinapay uban sa nangatunaw nga mantekilya; isablig sa ibabaw sa ibabaw sa casserole.
Magaluto sa preheated oven sulod sa 30 ngadto sa 35 ka minutos, o hangtud nga ang mga kamatis malomo.
Ang tomato casserole nag-alagad 6.
Mahimo Ka Usab
Lab-as nga Tomato nga Sagol uban sa Rice
Kon Unsaon Pagsuka, Tunga, ug Binhi nga Lab-as nga Kamatis
Makapadasig nga Summer Gazpacho
Dali nga Tanum nga Tomato Chutney
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 96 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 147 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |