Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 mga boneless chicken dairy halves
- 1 1/2 nga mga tasa nga halang nga barbecue sauce (ang imong gipili, dugang pa alang sa pag-alagad)
- 1 medium sibuyas (hiniwa o tinadtad)
- 4-6 mga toasted buns
- Opsyonal: coleslaw (alang sa pag-alagad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang mga dughan sa manok ug patuyang. Ibutang sa usa ka slow cooker nga adunay 1 1/2 nga mga tasa sa saging nga barbecue ug sibuyas. Pagpalihok sa pagsul-ob sa manok. Tabuni ug magluto sa HIGH sa 3 ka oras.
- Kuhaa ang mga dughan sa manok sa usa ka plato ug guntinga o kutsara. Ibalik ang ginunting nga manok sa sarsa sa hinay nga cooker; pagpalihok sa pagsagol. Tabuni ug magluto sulod sa 10 ka minutos.
- Pag-alagad sa ginunting nga manok sa toasted buns uban sa coleslaw ug sobra nga sarsa nga barbekyu, kon gusto.
Dugang nga mga Resipe
Rosas nga Skillet Chicken
Pagkaon sa Chicken Cheddar
Chicken uban sa Jalapeno nga Keso nga Sauce
Chicken ug Zucchini nga adunay Singko nga Cream sa Ahos
Mga Dugho sa Chicken sa Creamy Creole Sauce, Hinay nga Cooker
Tsinelas nga Gipakaon nga mga Dugho sa Manok, Hinay nga Magluto
Roxanne's Boursin Chicken, Slow Cooker
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1156 |
| Total Fat | 41 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 209 mg |
| Sodium | 1,724 mg |
| Carbohydrates | 109 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 81 g |