Kini nga manok nga paprika usa ka bugto aron ayuhon ug magluto sa crock pot. Ang linuto nga manok dughan nahuman uban sa sour cream alang sa usa ka lami nga sarsa. Ang mga homemade dumplings ginauban sa manok. Mobati nga gawasnon sa paglaktaw sa mga dumpling ug pag-alagad sa manok nga adunay mga biscuit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 walay boneless, walay panit nga dughan nga dughan
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 1 tbsp. matam-is nga Hungarian nga paprika
- 1 tasa
- manok sabaw
- 8 ounces nga sour cream
- 3 ka dako nga itlog
- 1/3 nga tasa nga tubig
- 2 1/2 ka tasa / 11 1/4 ounces
- hingpit nga harina
Unsaon sa Paghimo Niini
- Idugang ang mga sibuyas aron mapahinay ang cooker.
- Idugang ang seasonings, manok, ug sabaw sa manok.
- Pagtabon ug magluto sa ubos nga 5 ngadto sa 6 ka oras.
- Pagsagol sa sour cream ug cornstarch sa usa ka panaksan o tasa.
- Pag-agos ngadto sa hinay nga cooker ug kainit.
- Tilawi ug usba ang mga seasoning.
Mga dumplings:
- Sa usa ka panaksan, gibunalan ang 3 ka itlog; idugang 1/3 nga tasa nga tubig ug 2 1/2 ka harina nga harina. Pukpok uban ang kutsara hangtud mahumok.
- I-drop ang batter gikan sa teaspoon ngadto sa Nagabukal nga salted tubig ug magluto hangtud ang mga dumplings mosaka sa ibabaw, mga 10 ka minutos.
- Pag-alagad sa mga dumplings sa manok.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1551 |
| Total Fat | 88 g |
| Tulas nga Tambok | 26 g |
| Unsaturated Fat | 35 g |
| Cholesterol | 591 mg |
| Sodium | 1,337 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 142 g |