Kining lamian nga sinangag nga patatas mao ang hingpit nga bahin sa sinugba o sinugba nga karne o manok. Gamita ang pula nga patatas, bulawan nga Yukon, o puti nga puti nga patatas sa resipe. Mahimo nimo ang panit sa patatas o ibilin kini nga dili mapilo. Ang mga bag-ong patatas mahimong labing maayo kon kini anaa sa panahon.
Tan-awa usab
Basic Roasted Potatoes
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ka gagmay nga pula nga patatas , nga giputol sa mga wedges
- 1 medium sibuyas, pagputol sa 6 ngadto sa 8 wedges
- 1 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 2 teaspoons mantikilya
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga dillweed
- 1/2 ngadto sa 1 ka kutsarita nga tinadtad nga basil, presko o wala'y tuyo
- 1 ngadto sa 2 ka teaspoons nga tinadtad nga parsley, lab-as o dunay froze
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 ka teaspoon nga coarsely ground black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init og hurno sa 400 F. Oil usa ka mabaw nga pan nga linuto sa kalaha.
- Paghiusa sa patatas nga patatas, sibuyas nga sibuyas, ug mga panimpla sa usa ka dako nga panaksan; palabyaa ang pagsagol ug pagsul-ob sa patatas.
- Pagbalhin sa patatas ngadto sa giandam nga kaldero.
- Inihaw sa mga 30 ngadto sa 40 minutos, nga usahay mag-usab hangtud nga ang patatas malomo ug bulawan nga brown.
Mahimo Ka Usab
Mga sinugba nga patatas nga may Parmesan nga keso
Ang sinugba nga patatas nga may Bacon
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 136 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |