Ang Mititei usa ka Romanian nga sausage nga sagad gihimo nga karne, baboy, ug karnero; bisan pa gihatagan ko sila sa lunsay nga karne, lunsay nga nating karnero, tunga sa tunga nga karne ug karnero, baka ug baboy, o nating karnero ug baboy. Wala kini gipalibutan sa mga casings apan giporma kini sa mga estilo sa sausage nga mga rolyo, nga gipakalaya sulod sa duha ngadto sa walo ka oras, ug unya gisugba. Ang tradisyonal nga mitiei gihatagan og mustard ug beer. (Mas dagko nga hulagway.) Nag-alagad 2.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 oz. yuta nga karnero
- 8 oz.
- ground chuck
- 1/2 sm. sibuyas; matahum nga mga tinadtad
- 1 lg. clove
- ahos ; matahum nga mga tinadtad
- 1/2 tbsp.
- lana sa oliba
- 1 tsp. asin
- 2 tsp.
- linuto sa kalaha nga soda
- 1/2 tsp. init
- paprika
- 1/2 tsp. uga
- dill
- 1/2 tsp.
- caraway seeds
- 1/4 tsp. itom nga yuta
- pepper
- Pinch sa
- allspice
- Ngit sa yuta
- cloves
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang tanan nga mga sagol uban sa imong mga kamot, mag-ut-ot ug mag-ut-ot aron maayo ang pagtipon.
2. Pagputol sa usa ka gamay nga piraso, pagkutaw niini, ug pagtilaw sa pag-adjust sa mga seasoning.
3. Porma nga gisagol ngadto sa 4 nga mga sarsa nga porma nga mga rolyo nga mga 1 ka pulgada nga diyametro ug 4 ngadto sa lima ka pulgada ang gitas-on.
4. Arrange sa usa ka lightly oiled platter o dako nga plato, pagtabon sa plastik, ug pag-refrigerate sulod sa 2 ngadto sa 8 ka oras.
5. Pagtukod og init nga kalayo, lana ang grate, ug magluto, magliko sa usa ka spatula, hangtud nga tamnan ug lutoon; 6 hangtud 8 minutos.
Pag-alagad dayon uban sa mustard.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 755 |
| Total Fat | 42 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 204 mg |
| Sodium | 2,598 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 64 g |