Ang toasted pecans ug karne nga sabaw makadugang sa lami niini nga kan-on nga kan-on. Ayawg gamiton ang stock sa utanon o manok imbes nga karne. Kini usa ka nindot nga panakot nga isda aron mag-alagad uban sa mga steak o manok.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 tasang brown rice
- 3 ka tasa
- karne sa karne (o
- sabaw sa utanon )
- 1 ka kutsara nga Worcestershire sauce
- 3 ka tasang tubig
- 1 ka kutsara nga mantikilya (o lana sa utanon)
- 4 mga gusok nga celery (tinadtad)
- 1 medium sibuyas (tinadtad)
- 2 green nga sibuyas (tinadtad nga berde)
- 1 1/2 sungkod nga pecans (toasted)
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsukod sa sabaw, sarsa sa Worcestershire, ug init nga tubig aron makahimo sa 6 ka tasa nga likido. Pagdala sa usa ka hubag; dugangi ang brown rice . Pagtabon ug magluto 30 ngadto sa 40 ka minuto, hangtud nga malomo.
- Sa dako nga panakot, ipain ang mantikilya o lana ug idugang ang mga sibuyas ug celery; magluto hangtud nga limpyo lang. Pagdugang og mga pecan ug pagsabwag hangtud nga maayo nga gisagol. Gawas, kuhaa gikan sa kainit hangtud nga lutoon ang lugas.
- Kung mahuman na ang bugas, dugangi ang celery, sibuyas, ug pecans. Mix maayo.
- Tilawi ug dugangi ang asin ug paminta, kon gikinahanglan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 698 |
| Total Fat | 36 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 20 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 715 mg |
| Carbohydrates | 85 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 14 g |