Ang green nga ahos nagdugang sa usa ka delikado nga ahos sa ahos ug daghang berde nga kolor sa usa ka sukaranan nga salad dressing recipe. Gamita kini aron magsul-ob og pino nga mga labahan sa tingpamulak , o maglibut ug gamiton kini ingon nga usa ka sarsa sa yano nga linuto nga isda o sinugba nga manok .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2
- lunhaw nga mga ahos sa ahos
- 1/2 nga tasa
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 1/4 tasa puti nga bino o champagne nga suka
- 1/2 ka kutsarita nga asin sa dagat
- 1/4 teaspoon nga ground mustard
- 1/4 ka kutsarita nga bag-o nga itom nga paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ug ibutang ang lunhaw nga mga lindog sa ahos, ilakip ang daghang lunhaw nga lindog kutob sa imong mahimo (nga nag-ingon, siguroha nga putlon ug isalikway ang bisan unsang wilted o yellowing nga mga bahin).
- Sagola ang minar nga lunhaw nga ahos, lana, suka, asin, mustard, ug pepper sa usa ka gamay nga panaksan nga panaksan o baso nga garapon. Pag-hugpong sa tingub o pagtabon sa tibod ug pagkurog sa kusog aron makombinar.
- Gamita ang pagsinina sulod sa usa o duha ka takna kon gusto nimo nga makita ang lunhaw nga kolor. Ang bisan unsa nga na ug kini motilaw nga sama ka maayo, apan ang lunhaw nga humok nga mahumok ngadto sa usa ka muted yellow. Ipadayon ang pagsul-ob sa sinina ug pag-ayo hangtud sa tulo ka adlaw; siguroha nga dad-on kini sa temperatura sa lawak sa dili pa gamiton kini (ang lana sa oliba kinahanglan nga bug-os nga likido).
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 81 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 99 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |