Pagtan-aw sa ubos aron makita ang dugang nga mga resipe sa tam-is nga patatas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 medium nga pagluto sa mansanas, gipanitan ug gipiris
- 1/2 nga cup maple syrup
- 1/2 tasa kahayag nga brown sugar
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
- Asin, aron makatilaw
- 4 medium nga kamote
- 1 tasa nga tinadtad nga pecans
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga hiwa sa mansanas, maple syrup, tabunon nga asukal, ug mantekilya sa usa ka medium saucepan.
- Magluto sa medium-ubos nga kainit hangtud nga ang mga mansanas linghod; idugang ang asin sa pagtilaw.
- Magaluto sang kamote sa ila mga jacket tubtob nga malumo; panit ug panit.
- Ang patong nga mansanas ug patatas sa 4 ka mga lut-od sa usa ka buttered 2-quart casserole, nagsugod sa mga patatas ug natapos sa mga mansanas.
- Sa ibabaw uban sa tinadtad pecans.
- Pagluto sulod sa 30 ngadto sa 45 ka minuto sa usa ka 350 ° hurno.
Dugang nga Sweet Potato Side Dish Recipe
Sweet Potato ug Banana Casserole
Mga Crockette sa Maayo nga Patatas
Mga Patatas nga Patatas sa Patatas
Kandila nga Patatas nga Patatas
Mga Timing nga Fried Sweet Potatoes
Mashed Sweet Potatoes with Apples
Hinay nga Cooker Recipe | Casseroles | Main Recipe Index
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 339 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 31 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |