Ang Berry White usa ka lamian nga mix sa mga lami nga adunay UV Blue Vodka. Kini nga vodka nga raspberry- flavored gi-accent sa kini nga ilimnon nga adunay chocolate, orange ug apog gikan sa ubang mga sangkap.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 onsa UV Blue Vodka
- 1/2 onsa
- crème de cacao
- 1/2 onsa
- triple sec
- 1/2 onsa
- lime juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
Recipe sa maayong kabubut-on: UV Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 148 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 0 g |