Si Rutabagas nakadugang sa talagsaon nga lami sa niini nga mga patatas. Ang mga patatas ginama sa usa ka gamay nga gidaghanon sa mantikilya, ug mahimo nimo nga gamiton ang ubos nga tambok nga gatas aron mahimong mas magaan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka libra rutabaga, gipanitan ug giputol sa 2-pulgada nga mga piraso
- 2 ngadto sa 2 1/2 ka kilo nga patatas, gipanitan ug giputol sa 2-pulgada nga mga piraso, mga 5 o 6 ka medium
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2/3 tasa nga gatas
- 1/4 ka sili nga pepper
- 1/4 teaspoon nutmeg, o sa pagtilaw
- 2 teaspoons tinadtad parsley, opsyonal
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto rutabaga ug patatas sa salted tubig sa lain nga mga saucepans.
- Kon ang duha malumo, kuhaon gikan sa kainit. Ang Rutabaga mokabat mga 30 minutos, ug ang mga patatas mokabat sa 20 ngadto sa 25 minutos.
- Pag-ilis; puro o mash rutabaga nga maayo, unya mash ang mga patatas. Combine mashed rutabaga ug patatas; idugang ang mantekilya, gatas, pepper, ug nutmeg. Pukpok maayo. Tilawi ug dugangi ang dugang asin kon gikinahanglan. Hosanayan uban sa tinadtad parsley, kon gusto.
Dugang Rutabaga Recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 213 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 14 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Carbohydrates | 39 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 6 g |