Kini usa ka talagsaon nga kalainan sa tradisyonal nga resipe sa coleslaw. Ang cabbage gisagol sa curry ug uban pang mga panakot alang sa usa ka vegetarian ug vegan salad. Kini nga resipe usa usab ka hilaw, buhi nga pagkaon nga resipe.
Sama sa hilaw nga salad? Ania ang dugang hilaw nga pagkaon nga salads aron sulayan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ulo nga berde nga cabbage, tinadtad
- 1/3 nga tasa nga gikutlo nga lubi (siguroha nga ang hilaw, kon gikinahanglan)
- 2 tbsp lemon juice
- 1/4 nga kopa
- bugnaw nga pinugngan nga lana sa oliba
- 1/4 tasang soy sauce (kon hilaw, gamiton
- Nama Shoyu )
- 3 tbsp lepika nga binhi
- 1/3 tsp turmeric
- 1/2 ka tsping nga kari
- 1/2 ka tsp sumin
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka dako nga panaksan, itabon sa dungan ang tanan nga mga sagol, sa pagsiguro nga ang cabbage adunay parehas nga sapaw.
Kon posible, pabugnaw sulod sa labing menos sa usa ka oras ug pag-itsa pag-usab pag-usab sa dili pa mag-alagad. Kini magtugot sa tanan nga mga lami sa pagsagol ug pagsagol.
Dugang nga mga Raw Food Recipe :
Dali nga Raw Pad Thai Salad
Homemade Raw Cashew Milk Recipe
Raw "Burrito" Recipe
Vegan Pesto Recipe
Jicama "Fries"
Fig ug Mint Salad Recipe
Pula nga Pepper nga Gazpacho Soup
Watermelon Gazpacho Soup
Raw Applesauce Recipe
Mas yano nga hilaw nga pagkaon nga mga resipe
Dugang mga vegetarian recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 272 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 994 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 7 g |