Sa Memphis, ang rub giisip nga labing importante nga sangkap gawas sa karne. Kasagaran nga mga gusok ginasudlan lamang nga usa ka rub ug walay sarsa. Kini nagpasabot nga kini nga barbecue rub kinahanglan nga mohatag sa tanan nga lami aron paghimo sa Memphis Style Barbecue . Kini nga rub magsugod sa usa ka ubay nga bahin sa paprika ug unya magtukod og usa ka gamay nga halang apan sigurado nga lamian nga profile aron sa pagtabang kanimo sa paghimo sa kadaghanan sa imong barbecue. Kini nga Memphis Rub ilabi na nga maayo sa mga gusok apan mahimo nga gamiton sa bisan unsa nga aso nga karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga paprika
- 1/4 tasa / 60 mL ahos nga powder
- 1/4 tasa / 60 mL
- Mahinay nga chili powder (gamiton ang medium o init sa pagpatid sa kainit)
- 3 ka kutsara / 45 mL asin
- 3 tablespoons / 45 mL black pepper
- 2 tablespoons / 30 ml nga sibuyas nga powder
- 2 ka kutsara / 30 ka litro nga celery
- 1 ka kutsara / 15 mL
- brown sugar
- 1 ka kutsara / 15 mL nga uga nga oregano
- 1 ka kutsara / 15 mL nga uga nga thyme
- 1 ka kutsara / 15 mL ka cumin
- 2 teaspoons / 10 mL nga uga nga mustasa
- 2 teaspoons / 10 mL yuta coriander
- 2 teaspoons / 10 mL yuta allspice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paghiusa sa tanan nga mga sagol hangtud nga maayo ang pagkahiusa. Tipigi sa usa ka sudlanan sa hangin. Mahimo nga gitipigan sulod sa 6 ka bulan kon gibutang sa usa ka cool, dry place.
- Aron magamit, i-apply ang mga rub nga parehas sa mga gusok. Ang kinatibuk-ang lagda mao ang nagapabilin nga hingpit nga kantidad.
Gamita Kini nga Rub Kay:
- Barbecue Ribs on the Smoker
- Barbecue Ribs sa usa ka Charcoal Grill
- Barbecue Ribs sa Gas Grill
- Mga Barbecue nga Mga Utok sa Oven
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 34 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,379 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 1 g |