Ang tradisyon nagsugyot nga ang pasukaranan sa Creole flavor mao ang tulo ka sili, itom, puti ug pula. Kini nga kombinasyon sa panakot naghiusa sa itom nga pepper, puti nga pepper ug cayenne nga adunay daghang mga utanon. Usa ka lamian nga panimpla nga gamiton sa bisan unsang matang sa karne, isda, seafood o utanon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa / 120 mL asin (Kosher, o 1/3 nga tasa / 80 mL nga lamesa nga asin)
- 1/3 nga tasa / 80 mL nga paprika
- 1/3 tasa / 80 mL itom nga pepper (bag-o ang yuta)
- 1/4 tasa / 60 mL nga ahos (granulated)
- 1/4 tasa / 60 mL sibuyas nga powder
- 3 tablespoons / 45 mL puti nga pepper
- 3 tablespoons / 45 mL cayenne
- 2 tablespoons / 30 mL thyme (uga)
- 2 tablespoons / 30 mL basil (uga)
- 1 ka kutsara / 15 mL oregano (binulad)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Gabunon ang tanan nga mga sagol. Tipigi sa usa ka lalom nga sudlanan sa usa ka cool ug dark place. Pag-uyog ang sudlanan sa dili pa gamiton sukad kini makapahulay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 2 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 227 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |