Ang cumin ug cayenne pepper niini nga rub makadugang sa usa ka nindot nga timawa nga timgas nga latigo. Mahimo nimo nga mapakunhod ang gidaghanon sa spice niini nga resipe aron mohaum sa imong paleta.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa nga asin (kosher o coarse)
- 1 ka kutsara nga itom nga pepper
- 1 ka kutsara nga paprika
- 2 teaspoons pepper pepper (gamay ra ang gamit kung gusto)
- 2 teaspoons gipauga dahon sa oregano
- 2 teaspoons granulated ahos
- 2 teaspoons yuta nga cumin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagdibuho og sagol sa panaksan ug i-apply rub sa brisket 2 ngadto sa 4 ka oras sa dili pa magluto.
- Refrigerate nga karne sulod sa labing diyutay nga 4 ngadto sa 6 ka oras aron mapalambo ang palami. Kini nga gunting mahimong tipigan sulod sa pipila ka mga bulan sa usa ka lalin nga sudlanan, sa usa ka mangitngit, bugnaw nga dapit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 76 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 28,363 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 3 g |