Ang kimchi nga fried rice, o kimchi bokumbap , usa ka maayong paagi sa paghimo sa usa ka lamian nga pan nga bugas gikan sa mga loiterers sa imong fridge. Apan adunay mga panahon nga gusto nimo ang usa ka tasty nga pagkaon nga dili kaayo magamit, ug kini nga resipe moabut dayon.
Kini nga savory kimchi nga bugas (o kimchee , o gimchee ), apan dili nimo kinahanglan nga nakakaon na og humay aron kini mahitabo. Gikuha nimo sa makadiyot ang kimchi ug karne ug dayon lutoa kini sa humay sa imong handy rice cooker. Kini usa ka tinuod nga pagkaon sa daghang mga tawo.
Asa man kita nga walay mga cooker sa humay ? Aw, nagbarug sa usa ka mainit nga kalan, sa usa ka butang. Dili kini lisud ang paghimo sa humay sa usa ka kolon , apan mas maayo nga mopilit sa usa ka butones ug dili kinahanglan nga tan-awon kini nga magluto.
Dugang nga Korean Recipes
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka pan nga wala kaon nga kan-on (gihugasan)
- 1 1/2 ka tasang tubig
- 4 ounces
- baboy nga tiyan (o bacon, omit kon mag-andam sa vegetarian)
- 1/2 tasa nga bean sprouts
- 1/2 nga tasa nga kimchi
- 1 ka kutsara nga soy sauce
- 1 teaspoon lana sa lana
- Gidibuho:
- scallions
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang kan-on ug tubig sa humay nga humay.
- Diha sa usa ka saute pan, dayon saute sa pork tiyan (o bacon), kimchi, ug bean sprouts.
- Idugang sa kan-on ug tubig ug isagol aron makombinar.
- Sira ang cooker sa humay ug magluto sumala sa imong gusto.
- Human mahuman ang humay, pukawon ang humay aron masiguro nga ang tanan maapod-apod ug bahin ngadto sa mga panaksan.
- Pagdayandayan uban sa scallions, kon gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 436 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Carbohydrates | 62 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 9 g |