Ang katahum sa kini nga yano nga macerated strawberries recipe mao nga kini naghatag og usa ka paagi sa pagdugang sa kinabuhi sa mga berries nga dili hinog nga igo o sa usa ka gamay nga milabay sa ilang prime. Ang usa ka sprinkle sa asukal ug usa ka drizzle sa lemon juice transforms sa usa ka ho-hum package sa strawberries ngadto sa usa ka flavorful, duga sa pagtagad nga takus sa pagdugang sa imong paborito nga desserts. Sulayi ang hilaw nga tam-is, lab-as nga strawberry nga sarsa sa cake sa espongha, ice cream, o yogurt; ang imong imahinasyon mao ang limitasyon!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra nga strawberries, gitabyog ug hiniwa o tinadtad
- 1/3 nga tasa nga asukar
- 1 ka kutsarang presko
- lemon juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ihatag ang mga strawberry sa asukar ug lemon juice ug tugoti sila nga maani sa refrigerator sulod sa 24 ka oras.
- Pag-alagad sa mga macerated strawberries sa sponge cake, pound cake, ice cream, o yogurt.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 69 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |