Ang Puno sa Yawa mao ang usa ka sayon nga tequila cocktail nga nagtumbok sa espiritu sa Mehikano nga adunay duha ka mga prutas sa prutas. Ang katam-is sa limoncello makadaot sa humot nga mix ug maghiusa sa usa ka maayong blanco tequila .
Kining citrus cocktail hingpit alang sa mga partido sa Halloween o bisan unsang okasyon sa tibuok tuig.
Dugangi kini nga resipe aron pun-on ang usa ka panaksan nga punch pinaagi sa paghupot sa ratio sa 2 ka part tequila, 1 ka bahin sa matag liqueur sa orange, limoncello, sour mix ug 1/4 nga parte sa orange juice.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- tequila
- 1 ounces
- orange liqueur
- 1 ounces
- limoncello
- 1 ounces
- sour mix
- Dash of
- orange juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka asukar o highball nga baso .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 58 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |