Ang bacon ug ang mantikilya makatabang sa paghupot niini nga rotisserie chicken moist ug paghatag niini sa usa ka karaan nga sunog sa kalayo nga sinangag lasa. Ang usa ka yanong lamian, diyutay nga sangkap nga pagkaon!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tibuok nga manok, mga 5 ka libras / 2.3 kg
- 5 ka hiwa nga bacon
- 3 tablespoons / 45 mL butter
- asin ug paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Isablig ang sulod sa manok uban ang asin ug paminta. Pagsamok sa manok. Ibutang lig-on sa rotisserie skewer. Pag-ayo nga maayo sa mga tisyu sa papel. Rub uban sa mantikilya ug isablig sa asin. Blanch bacon sa nagbukal nga tubig sulod sa tulo ka minuto. Hupti ang mga piraso sa bacon sa ibabaw sa dughan ug mga paa nga may lambo. Pag-preheat sa imong pagluto ug pag-andam sa imong rotisserie. Ibutang ang usa ka drip pan sa ilalum sa dapit diin ang manok mahimong ug pun-on kini sa katunga nga puno sa tubig.
Padayon sa tubig niini nga pan sa panahon sa pagluto. Ibutang ang manok sa ibabaw sa grill uban ang usa ka medium nga kainit. Magluto hangtud sa itom nga karne (mga paa) moabot sa 165 degrees F / 65 degrees C, mga 2 ngadto sa 2 1/2 ka oras. Kuhaa ang bacon mga 15 minutos sa dili pa himoon ang manok ug bastos ang manok sa mga dripping gikan sa kaldero.
Tan-awa kon unsaon sa Rotisserie Chicken - Lakang sa Lakang .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 955 |
| Total Fat | 58 g |
| Tulas nga Tambok | 18 g |
| Unsaturated Fat | 22 g |
| Cholesterol | 339 mg |
| Sodium | 393 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 102 g |