Ang masahi nga kamote mao ang lamian ug nagkinahanglan og gamay nga trabaho. Ang tam-is nga patatas lutoon, gipanitan, ug dayon gibasa sa mantikilya, maple syrup, ug gatas. Idugang ang cinnamon kung gusto nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ngadto sa 4
- medium nga kamote , mga 2 ka libras
- 1/4 ka asin nga asin
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2 ka kutsara
- maple syrup
- Cinnamon , aron makatilaw
- 3 ngadto sa 4 ka kutsara
- tunga ug tunga o gatas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto sa kamote sa mainit nga tubig hangtud nga malumo. Himoa nga gamay ang cool; panit ug ibalhin ngadto sa usa ka dako nga panaksan.
- Ibutang ang tam-is nga patatas nga adunay asin, mantekilya, ug maple syrup.
- Idugang ang cinnamon sa pagtilaw dayon ipadayon ang mash sa gatas o tunga-tunga ug tunga sa gusto nga pagkamakanunayon.
Mahimo Ka Usab
Tinapay nga Tinapay nga Patatas nga Gatas
Dugang nga mga Recipe sa Patatas nga Patatas
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 190 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 13 mg |
| Sodium | 66 mg |
| Carbohydrates | 35 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 3 g |