Daghang cheddar nga keso sa sulod ug sa ibabaw naghimo niini nga usa ka lamian, creamy macaroni ug keso. Pag-alagad sa niini nga casserole ingon nga usa ka nag-una nga pinggan sa usa ka salad o mag-alagad niini ingon nga usa ka kilid nga pinggan .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces macaroni
- 4 ka kutsara nga mantikilya
- 1/4 nga kopa
- harina (tanan nga katuyoan)
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/8 ka kutsarita nga itom nga pepper (yuta)
- 1 tasa
- tunga ug tunga o light cream
- 1 tasa nga gatas
- 1 ka kutsarita
- Ang Dijon mustard (o usa ka mais nga kape nga mustasa)
- 2 1/2 ngadto sa 3 ka kopa Cheddar cheese (shredded)
- 1 tasa
- humok nga mga mumho nga tinapay (nga gipalabay sa 1 1/2 ka kutsara nga natunaw nga mantekilya)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat oven ngadto sa 375 F. Grease ang usa ka 2-quart baking dish .
- Magluto sa macaroni sa nagbukal nga salted water human sa mga direksyon sa pakete. Pag-ilalom sa usa ka colander ug hugasi ang init nga tubig.
- Sa usa ka medium saucepan, matunaw ang mantekilya sa kainit nga kainit. Pag-agas sa harina hangtod nga hapsay ug bula. Padayon sa pagluto ug pagpalihok sulod sa 1 ka minuto.
- Idugang ang asin, pepper, cream, ug gatas ug magluto, kanunay nga pagpalihok, hangtud nga matig-a.
- Idugang ang mustasa ug 2 ka tasa sa keso. Padayon sa pagluto, pagpalihok, hangtud nga ang keso matunaw.
- Gabunon ang sagol nga sarsa sa drained macaroni.
- Kutsara ngadto sa giandam nga linuto sa kalaha nga pinggan ug ibabaw uban sa nahibilin nga 1/2 sa 1 ka kopa sa ginunting nga keso.
- Pagtanga ang buttered bread crumbs parehas sa layer sa keso.
- Magaluto alang sa mga 25 minutos, hangtud nga lightly browned ug bubbly.
Nag-alagad 4 hangtud 6.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 899 |
| Total Fat | 66 g |
| Tulas nga Tambok | 38 g |
| Unsaturated Fat | 18 g |
| Cholesterol | 188 mg |
| Sodium | 1,165 mg |
| Carbohydrates | 43 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 35 g |