Kining lamian nga casserole usa ka all-in-one dish nga naghiusa sa beans, karne, kamatis ug patatas. Ang mga lut-od magluto sa kahingpitan sa hinay nga cooker.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 1 1/2 lbs yuta nga chuck, browned ug drained
- 6 ka medium nga patatas, ginunting
- 1 mahimong pula nga mga liso, nahutdan
- 1 mahimo kamatis nga sinaktan sa 2 tbsp. harina o 1 ka sabaw nga kamatis
- 1/2 ka teaspoon nga ahos nga powder
- asin ug paminta, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tinadtad nga sibuyas sa ubos sa hinay nga cooker.
- Ang Layer nga may kolor nga yuta nga karne, hiniwang patatas, ug mga liso.
- Ipakaylap ang mga kamatis o sabaw sa tanan nga mga lut-od ug isablig uban ang mga panamit ingon nga gitinguha.
- Tabuni ug magluto sa ubos sa 7 ngadto sa 9 ka oras.
Nag-alagad 4 hangtud 6.
More Favorite Slow Cooker Recipes
Gusto nga mas sayon nga basa nga cooker recipes? Susiha kining mga paborito.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 437 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 98 mg |
| Sodium | 134 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 39 g |