Kining espanyol nga manok nga manok ingon ka sayon ingon nga kini madanihon, nga adunay masanag nga pula nga mga panit nga laya sa adlaw ug berde nga basil. Ang ahos ug ang lami nga kamatis nga gisagol sa tingub ug gisagol sa mga dughan sa manok, dayon gisablig sa presko nga basil . Mag-alagad uban sa tinapay sa panig-ingnan o patatas nga gipaon sa panimalay.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 - 2 1/2 ka libra nga walay boneless, walay panit nga dughan nga manok
- 4 ka cloves
- ahos
- 1/4 ka tasa nga lab-as nga basil
- 4 ka kutsara nga ulay
- lana sa oliba
- 1/2 nga tasa sa adlaw nga pino nga kamatis sa lana
- asin sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Aron matabangan ang manok magluto nga mas paspas, ug parehason, dughan nga dahon ngadto sa gibana-bana nga 1/3 ngadto sa 1/2-pulgada nga baga. Paggahin.
- Pagputol sa mga dahon sa basil ug paggahin.
- Panit ug ihiwa ang mga ahos. Ibubo ang lana sa oliba ngadto sa usa ka dako nga pan nga frying ug init sa medium. Kon init, dugangi ang ahos sa pan ug saut, kanunay nga pagpalihok. Idugang ang mga kamatis ug ipadayon ang sauté sulod sa 2-3 ka minutos. Kuhaa ang kamatis ug ahos gikan sa kaldero, gibiyaan ang lana.
- Ipataas ang kainit sa pan ngadto sa medium nga taas. Sautut dughan sa dughan sa sama nga lana hangtud nga kini lutoon sa duha ka kilid. Idugang ang dugang nga mga tablespoons lana sa oliba kon gikinahanglan.
- Ibalik ang mga ahos ug mga kamatis aron pag-initon. Pagdugang sa tinadtad nga basil ug magluto sulod sa 1 ka minuto. Pag-alagad dayon sa piniritong patatas o pan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 844 |
| Total Fat | 52 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 25 g |
| Cholesterol | 237 mg |
| Sodium | 307 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 78 g |