Ang Morcilla usa ka classic Spanish sausage nga gihimo gikan sa dugo sa baboy ug mga panakot. Ang duha ka labing kasagaran nga matang mao ang morcilla de cebolla (sibuyas) ug morcilla de arroz (humay) bisan pa, sama sa tanang linuto nga Espanyol, adunay mga kalainan sa rehiyon.
Ang Morcilla de arroz sa kasagaran ang tipo nga gigamit sa pagprito ug kini sayon sa pag-andam niining tinuod nga Espanyol nga tapa sa wala'y 10 minutos.
Ang estilo sa dugo nga sausage sa dugo anaa sa mga etniko nga grocery stores ug pinaagi sa mga suppliers sa internet. Tan-awa ang mga link sa mga internet supplier sa Estados Unidos diin ako makapalit sa Espanyol nga pagkaon?
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 7 ngadto sa 8 onsa
- morcilla de arroz (klase sa bugas) sausage
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara
- lana sa oliba
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang morcilla ngadto sa baga nga mga hiwa nga gibana-bana nga 1-pulgada nga baga.
- Idugang ang lana sa usa ka pan (8 o 9 ka pulgada) ug init sa medium. Sa diha nga ang lana init, idugang ang mga hiwa nga morcilla ug fry sa duha ka giputol nga mga kilid sulod sa 3 ngadto sa 4 ka minuto matag usa.
- Samtang ang pagluto sa morcilla, guntinga ang baguette ngadto sa 1/2-inch nga mga hiwa. Ibabaw ang matag piraso sa pan nga adunay usa ka ad-ad sa morcilla. Hupti ang morcilla pinaagi sa toothpick.
Dugo nga mga Sausage Gikan sa Ubang Kalibutan nga Lutua
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 198 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 29 mg |
| Sodium | 338 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |