Kini nga crockpot nga turkey ug pagsinina gihimo lamang sa upat ka mga sangkap. Kini nga resipe usa ka yano nga kombinasyon sa boneless nga turkey nga dughan ug giandam nga tinapay o cornbread stuffing mix ug kini gihimo nga sayon kaayo diha sa hinay nga cooker.
Indi pagbatyag nga ihanda ang pagsinina sing separado sa panughan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 boneless nga dibdib sa turkey, mga 3 ka libra, nga hingpit nga gituslob sa refrigerator
- 1/2 tasa nga sabaw nga manok
- 1 nga pakete
- nga gitas-on, giandam (mga 6 ngadto sa 8 onsa nga uga nga mix)
- 2 ka kutsara ang natunaw nga mantikilya
- 1 o 2 tadyaw sa giandam nga gravy (opsyonal)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang dughan sa pabo sa crockpot o hinay nga cooker nga adunay sabaw nga manok.
- Pag-andam sa mixing nga gisundan sa mga direksyon sa package; pakuhaa kini sa o sa palibot sa pabo, patting, apan dili kini hugot nga pag-empake.
- Ibutang ang mantikilya sa ibabaw sa pagputos.
- Pagtabon ug magluto sa HIGH sa 1 ka oras. Bawasan ang kahimtang sa LOW ug magluto alang sa mga 4 ngadto sa 6 ka oras nga mas dugay, o hangtud ang turkey malumo kaayo. O, magpadayon sa pagluto sa HIGH sa mga 3 ngadto sa 3 1/2 ka oras.
- Kon ang pagsinina magkuha usab og soggy, kuhaa kini ug ipakaylap sa usa ka mabaw nga greased nga pan. Magaluto sa usa ka 400 F nga hurno sulod sa mga 30 minutos, o hangtud nga brown ug matig-a.
- Pag-alagad uban sa gravy, kon gusto.
Mga Tip sa Eksperto
- Sumala sa USDA, ang turkey ug uban pang mga manok kinahanglan nga lutoon sa labing luwas nga temperatura sa 165 F. Kung adunay pagduhaduha, gamita ang usa ka kasaligang instant-read thermometer nga gisal-ut ngadto sa kinabag-an nga bahin sa dughan sa turkey.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 748 |
| Total Fat | 32 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 236 mg |
| Sodium | 4,607 mg |
| Carbohydrates | 47 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 65 g |