Ang linuto nga pabo nga hiniwa nga manipis ug spiced uban ang luya ug soy sauce aron mahimo kining turkey jerky . Kon wala ka dehydrator, mahimo ka nga ibutang sa mga racks sa sulod sa linuto sa pan nga linuto sa pan ug gamiton ang ubos nga temperatura sa imong oven. Pagplano og una alang sa panahon sa panaglalis .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tasa nga soy sauce (mahimong gamiton ang light soy sauce)
- 4 ka kutsara nga asukar
- 2 teaspoons lab-as nga ginger, grated
- 1 clove nga ahos, minced
- 1 ka kutsarang sigarilyo nga likido
- 2 ka libra nga linuto nga turkey, ginunting nga manipis nga papel (ang mga hita sa paa sa kalabaw maayo)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-mix sa toyo , asukar, luy-a , ahos , ug us aka aso sa usa ka panaksan. Ituslob ang itlog nga pabo sa usa ka marinade . Dapit nga gituslob ang karne sa mga lut-od sa usa ka panaksan o pinggan. Ibutang ang nahabilin nga sarsa sa marinade sa karne. Hugasi ang hugot ug himoa nga marinate sa refrigerator sulod sa 6 ngadto sa 12 ka oras. Pag-rotate ang mga lut-od sa karne usahay.
Ibutang sa dehydrator hangtud nga uga. Samtang ang pagpa-uga sa karne, ibutang ang sobra nga lana sa tisyu sa papel.
Resipe Source: Dehydrated & Delicious ni Ron Popeil ug John May
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 277 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 96 mg |
| Sodium | 2,250 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 30 g |