Niini nga sayon nga resipe, ang nukos (calamari) yano nga may lami sa lana sa olibo ug duga sa lemon, unya dayon giluto ngadto sa malumo nga kahingpitan.
Ang nukos kinahanglan nga lutoon nga kusog sa taas nga kainit o hinay-hinay nga lutoon aron makab-ot ang kalumo. Ang bisan unsang butang sa taliwala sa resulta sa usa ka chewy nga kagubot.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka libra squid (gilimpyohan)
- 1 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 1 ka kutsarang lab-as nga lemon juice
- 1/4 ka asin nga asin
- 1/8 ka kutsarita nga yuta itom nga pepper
- 1 ka kutsarang presko nga parsley (tinadtad)
- Garnish: lemon wedges
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat grill.
- Hugasi ang cube sa ilawom sa katugnaw nga tubig ug patuy-uga ang mga tisyu sa papel. Guntinga ang mga lawas sa nukos sa usa ka bahin ug ablihi ang patag. Guntinga ang mga gaway sa katunga kung dako.
- Sa usa ka panaksan, isagol ang lana sa oliba, duga sa lemon, asin ug paminta. Idugang ang mga lawas sa squid ug mga gaway , nga itabon sa sinina.
- Ang gisul-ob nga squid sa lawas mopalayo sa mga skewer aron kini mag-flat. Pagbalhinbalhin ang mga gaway ngadto sa lain nga mga skewer.
- Pag-ihaw sa taas nga kainit, pagbalik sa makausa, hangtud nga lang sa opaque sa tibuok, 1 ngadto sa 2 ka minutos.
- Kuhaa ang squid gikan sa skewers ug pundok sa usa ka platter. Isablig sa parsley ug mag-alagad sa lemon wedges.
Source: "The All New Good Housekeeping Cookbook" nga giedit ni Susan Westmoreland (Hearst Books), gigamit nga may pagtugot.
Mahimo Ka Usab
- Unsaon sa Pagpanglimpyo sa Squid ug Harvest Tinta
- Spaghetti sa Squid-Ink Sauce Recipe
- Mga Tip sa Pagluto sa Squid ug Calamari
- Unsaon Pagdugdog ang Frozen Calamari
- Pagpuasa ug sayon nga Baby Squid Recipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 137 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 264 mg |
| Sodium | 51 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 18 g |