Ang St. Louis Barbecue Sauce usa ka thinner ug usa ka gamay nga lami sa lami kay sa iyang ig-agaw sa Kansas City. Diha sa kinasang-an, ang estilo nga barbecue sa St. Louis adunay daghan nga mga impluwensya, mao nga adunay daghang mga paagi sa paghimo niining estilo nga sarsa. Himoa kini nga bersyon usa ka pagsulay sa sunod higayon nga ikaw mag-aso, manigarilyo, o magaluto sa pipila ka mga gusok sa baboy.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka tasa / 475 mL nga ketchup
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga tubig
- 1/3 nga tasa / 80 mL apple cider vinegar
- 1/3 tasa / 80 mL
- brown sugar
- 2 tablespoons / 30 mL yellow mustard
- 1 ka kutsara / 15 ml nga sibuyas nga sibuyas
- 1 ka kutsara / 15 mL ahos nga powder
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL cayenne
- 1/4 ka kutsarita / 1.75 asin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sangkap sa usa ka medium nga saucepan sa ibabaw sa usa ka ubos nga kainit. Pag-agda usahay ug himoa nga simmer sulod sa 20 ka minutos. Ang sarsa kinahanglan nga manipis, apan dili tubigon.
2. Kuhaa gikan sa init ug himoa nga ang sarsa sa pabugnawan, mga 20-30 ka minutos.
3. Gamita dayon human sa pagpabugnaw o paghipos sa usa ka sudlanan sa hangin ug refrigerate. Ang sambahon mas maayo kon tugotan nga molingkod sulod sa usa ka adlaw. Ang sarsa mahimong tipigan sa refrigerator sulod sa usa ka semana human sa pagpangandam o 3-4 ka bulan sa freezer.
4. Ibutang ang sarsa sa mga gusok 3-4 ka beses sa katapusan sa panahon sa pagluto. Mahimo usab ikaw mag-alagad sa dugang nga sarsa sa kilid alang sa mga tawo nga gusto sa usa ka gamay pa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 30 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |