Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka dagkong patatas (mga patatas sa Idaho baking, gihan-ay nga limpyo)
- 2 teaspoons lana sa oliba
- 2 teaspoons asin (kosher)
- 6 ka hiwa nga bacon (lutoon, nahutdan, ug nahugno)
- 1 1/2 ka copa nga cheddar nga keso (ginunting, gibahin nga paggamit)
- 1/2 nga tasa
- sour cream
- 1/4 tasa nga chives (o berde nga sibuyas, tinadtad)
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
- 1/4 tasa nga parmesan nga keso (grated)
- Opsyonal: matam-is nga Hungarian nga paprika
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat hudno sa 400 F.
Rub patatas uban sa lana sa oliba ug isablig sa kosher salt . Prick sa daghang mga spots sa usa ka kakha. Ibutang sa usa ka mabaw nga baking pan 6 pulgada ang gilay-on ug magaluto hangtud ang sentro humok, 45 minutos ngadto sa 1 oras.
Sa diha nga ang mga patatas adunay igong kabugnaw sa pagdumala, tipahi ang matag usa sa tunga nga pahulay. Pag-ayo og maayo ang humok nga unod, ibilin ang 1/4-pulgada nga bahin sa panit sa patatas, ug ibutang ang unod sa usa ka panaksan sa pagsagol.
Ibutang ang mga panit sa mga butang sa ulahi.
Guntinga ang mga patatas sa usa ka kakha o masher (ayaw gamita ang mixer). Ang pipila ka gagmay nga lumps maayo alang sa lami ug pagkalutaw, busa ayaw pagsulay sa paghimo niini nga hapsay nga hapsay. Pag-agas sa bacon bits, 1 tasa nga ginunting nga keso sa Cheddar , sour cream , chives , asin , ug pepper .
Kutsara o tubo nga mashed patatas nga sagol sa mga panit sa patatas ug mobalik sa tray nga linuto sa kalaha. Isablig sa reserved 1/2 tasa Cheddar cheese , Parmesan nga keso , ug opsyonal nga paprika . (Himoon nga abante kini nga punto. Pagtabon ug pag-refrigerate o pag-freeze.)
Pagbalik sa 400-degree F. hurno ug pagluto og mga 30 minutos hangtud ang mga patatas nga gaan nga browned ug gipainit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 279 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 58 mg |
| Sodium | 1,007 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 13 g |