Kini usa ka nindot nga frozen nga ilimnon nga walay alkohol aron makatagamtam ka niini bisan kanus-a nga walay mga kabalaka. Ang Birhen Miami Vice gilangkoban sa usa ka layer sa gisagol nga niyog ug pinya nga gipangulohan sa usa ka blended layer sa strawberry ug apog. Kini hingpit nga lamian ug usa sa dako nga frozen mocktail nga mga resipe sa " Maran Illustrated Bartending ".
Tan-awa ang mas bag-ong mga bunga nga smoothies.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- duga sa pinya
- 1 ounce
- lubi nga lubi
- 1/2 onsa
- katunga ug katunga
- 1 1/2 ounces
- strawberry puree
- 1 1/2 ounces lime juice
- 1/4 onsa
- yano nga syrup
- 1 tasa nga yelo (nahugno)
- Garnish: Strawberry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang duga sa pinya, coconut cream, tunga ug tunga ug tunga sa usa ka tasa sa yelo ngadto sa usa ka blender .
- Sag-uloha ang sinagol hangtud nga hapsay.
- Ibubo ang sinagol ngadto sa usa ka highball nga baso .
- Ibutang ang strawberry puree, duga sa apog, yano nga syrup ug ang nahibilin nga tunga sa tasa sa yelo ngadto sa blender.
- Sag-uloha ang sinagol hangtud nga hapsay.
- Hinay-hinay nga ibubo ang mantika-lime nga sagol sa likod sa usa ka dahon sa ibabaw sa punoan sa pinya sa pinya.
- Himulati uban sa usa ka strawberry.
Recipe sa maayong kabubut-on: "Maran Illustrated Bartending"
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 169 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 24 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 4 g |