Himoa nga kini nga flavorful no-bean beef ug beer chili recipe alang sa slow cooker. Paggamit sa usa ka maayo nga kalidad nga porter o stout sa chili. O himoa kini uban sa IPA kung gusto nimo.
Kini nga chili gihimo nga walay mga liso apan kung gusto nimo ang liso sa imong chili, padayona ug idugang ang pipila ka mga tasa nga lata (nahugasan) nga mga liso o bag-ong lutoon nga lutoon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ngadto sa 3 ka libra nga dili pagkaon nga karne sa karne
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 3 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka asin nga asin
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara nga jalapeno pepper (tinadtad)
- 1/4 tasa Bag-ong Mexican chile powder
- 2 teaspoons yuta nga cumin
- 1 tasa maayong kalidad nga itom nga beer (sama sa usa ka porter o stout)
- 1/4 nga kopa
- karne sa baka o tubig
- 2 ka kutsara
- masa nga harina nga sinagol sa 2 ka sabon sa tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang lana sa usa ka dako nga kalan-on sa kainit nga kainit. Idugang ang mga karne sa karne ug sibuyas ug magluto hangtud nga ang karne ug ang sibuyas malumo. Kuhaa ang sobra nga tambok ug idugang ang ahos; Magluto alang sa mga 1 minutos nga mas dugay, pagpalihok kanunay.
- Pagbalhin sa karne ug sibuyas ngadto sa hinay nga cooker; idugang ang asin, pepper, chile powder, cumin, serbesa ug sabaw o tubig.
- Tabuni ug magluto sa ubos sulod sa 8 ngadto sa 10 ka oras.
- Palihoka ang masa ug tubig nga sagol sa chili mga 30 minutos ngadto sa 1 oras sa wala pa mahuman. Balik ngadto sa taas ug magluto nga makit-an ang nahabilin nga oras, pagdugang og diyutay pa nga sabaw o tubig kon gikinahanglan.
- Pag-alagad uban sa cornbread o uban sa init nga linuto nga bugas, kon gusto.
Mahimo Ka Usab
Hinay nga Cooker Chili nga adunay Ground Beef
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 498 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 169 mg |
| Sodium | 155 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 58 g |