Kining sayon nga resipe sa toast sa Pranses usa ka gamay nga gaan kay sa kadaghanan, nga gihimo sa 2 ka itlog nga puti ug usa lamang ka bug-os nga itlog.
Ang usa ka gamay nga vanilla, cinnamon ug usa ka dughan sa nutmeg makadugang sa usa ka giladmon nga lami sa niini nga tasty breakfast o brunch entree.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga itlog
- 2 ka dako nga puti nga itlog
- 1/4 nga gatas sa tasa
- 1/4 teaspoon vanilla extract
- 1/4 ka sopa nga yuta
- cinnamon
- Dash nutmeg
- 8 mga hiwa
- Ang French nga tinapay , nga ginunting sa diagonal
- Opsyonal: sinagol nga asin
- Opsyonal: syrup alang sa pag-alagad
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka mabaw nga panaksan, ituslob ang itlog ug itlog hangtod mapula. Maggamag gatas, banilya, kaningag, ug nutmeg.
- Pag-init sa drowing nga gipainit o init nga hudno sa 200 °.
- Pag-init og mantekilya sa mabug-at nga panagang sa kainit sa medium-low heat.
- Ituslo ang 4 hiwa sa tinapay sa itlog nga sagol, ibalik sa sinina nga maayo. Himoa ang sobrang pagtulo balik ngadto sa panaksan.
- Ibutang ang mga panit nga giputos sa tinapay sa mainit nga griddle o skillet. Magluto, moliko hangtud nga ang duha ka kilid maayo nga browned, mga 2 ka minutos sa matag kilid.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka mainit nga plato ug pag-init sa hurno o pag-init sa drawer.
- Usba uban ang nahabilin nga pan ug sinagol nga itlog.
- Isablig sa asin ang kaningi , kon gusto. Pag-alagad uban sa maple syrup.
Daghang French Toast Recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 176 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 231 mg |
| Sodium | 274 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 17 g |