Kon ikaw usa ka fan sa nasudnong ilimnon sa Brazil, ang Caipirinha , imong higugmaon kini nga husto nga bersyon. Ang Caipirini adunay managsama nga mga kinaiya sama sa mas popular nga gisundan niini, ang bugtong kalainan mao ang pagdugang sa juice sa lime o sour mix ug ang pagkawala sa yelo, pag-usab sa ilimnon ngadto sa Brazilian Martini .
Adunay daghang mga cachaças nga anaa nga nagpresentar sa posibilidad sa pagdaot sa ingon nga usa ka maayo nga cocktail, busa kini labing maayo sa pagpili sa usa ka mas taas nga kalidad nga cachaça sama sa Leblon nga adunay labing maayo nga kasinatian sa Caipirini nga posible.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- Leblon cachaça
- 1 apog
- 1 1/2 ngadto sa 2 ka kutsara nga sugar (superfine, o
- yano nga syrup nga makatilaw)
- 1 ounce
- apog nga juice (o
- sour mix )
- Gidibuho:
- apil sa apog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang apog ngadto sa manipis nga mga hiwa ug ibutang sa usa ka cocktail shaker nga adunay asukar o yano nga syrup.
- Sagol, unya lingia ang mga sulod sa tig-agaw.
- Pun-a ang magdala sa yelo ug idugang ang cachaça.
- Pag-uyog pag- ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pagdayandayan sa usa ka lime twist.
(Recipe gikan sa Camila Cardillo alang sa Leblon Cachaca)
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 182 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 24 mg |
| Sodium | 44 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 9 g |