Ang Spiced Pear Caipirini usa ka maanindot nga pag-awit sa Caipirini , nga sa iyang kaugalingon usa ka maayo nga kalainan sa Caipirinha .
Kining cachaça cocktail naglikay sa kinatibuk-an nga kinaiya sa apoy sa mga gipangulohan, nagpili sa baylo alang sa pear ug lemon ingon nga mga bunga sa pagpili. Idugang sa niana ang makapahimuot nga timpla sa linuto nga ginger, cinnamon ug nutmeg ug ikaw adunay usa ka dako nga ilimnon alang sa bisan unsang okasyon, ilabi na sa mga panahon sa mga pangilin .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces nga Leblon Cachaca
- 2 ounce
- pear nectar
- 1/2 onsa
- lemon juice
- Adlaw sa
- ginger
- Pinch sa
- nutmeg
- Pinch sa
- cinnamon
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang ginger sa usa ka cocktail shaker .
- Pun-a ang magdala sa yelo ug idugang ang cachaca, nectar ug lemon juice.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Gikan sa usa ka pinching nutmeg ug cinnamon.
Recipe sa maayong kabubut-on: Naren Young alang sa Leblon Cachaca
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 126 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 16 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 2 g |