Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsara nga mantikilya
- 1 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 tsa uhong (baby bella o button, tinadtad)
- 1/2 tasa lunhaw nga sibuyas (tinadtad)
- 1 tasa
- basmati brown rice
- 2 tasa
- manok sabaw
- 3 ngadto sa 4 ka kutsarang puti nga bino (uga, o daghang duga sa manok o tubig)
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 pinch thyme
- 1/2 tasa pecans (tinadtad, toasted)
- itom nga paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka medium nga saucepan sa medium-ubos nga kainit, ipainit ang mantekilya ug lana sa oliba. Pagdugang og mga uhong ug sauté hangtud nga bulawan nga brown ug humok, mga 3 ka minutos.
Idugang ang berdeng sibuyas ug magluto alang sa 1 ka minutos.
Pagdugang og brown rice ug padayon sa pagluto, pagpalihok, sulod sa mga 3 minutos.
Idugang ang sabaw sa manok, asin, ug thyme. Pagdali dayon ngadto sa usa ka hubag. Bawasan ang init ug simmer sa ubos nga kainit sulod sa mga 45 ngadto sa 55 ka minuto. Susiha ug pukawa usahay, pagdugang sa alak o dugang nga sabaw kung gikinahanglan.
Idugang ang toasted pecans ug bag-ong pepper.
Pag-agas ug magluto alang sa usa ka minuto o duha.
* Sa toast nuts, gibuklad sa usa ka layer sa usa ka linuto sa kalaha. Pagkaon sa usa ka 350 ° hurno, pagpalihok usahay, sulod sa mga 8 ngadto sa 12 ka minutos. O, toast sa usa ka ungreased skillet sa medium medium, stirring, hangtud nga bulawan nga brown ug humot.
Mahimo Ka Usab
Udlapa sa Pilau uban sa Rice ug Bacon
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 189 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 323 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |