Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka copa nga tinadtad nga hilaw nga mga beet
- 6 ka copa nga tinadtad nga cabbage
- 2 ka tasang tinadtad nga sibuyas
- 2 ka tasang granulated asukar
- 2 ka kutsara nga giandam horseradish
- 1 ka kutsara nga asin
- 2 ka tasa nga suka
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka dako nga kettle.
- Dad-a sa usa ka hubag, pagpakunhod sa kainit, ug simmer alang sa mga 20 minutos, o hangtud thickened, stirring usahay.
- Pakuhaa ngadto sa mainit nga sterilized nga mga tadyaw ug iproseso sulod sa 20 ka minutos sa usa ka init nga pagligo sa tubig.
Naghimo sa 4 ngadto sa 5 ka galon nga beet.
Usa ka kinatibuk-ang lagda alang sa mas taas nga elevation, gikan sa Colorado State University Cooperative Extension:
Tungod sa ubos nga tubig nga mag-init sa taas nga lebel, dugangan ang oras sa pagproseso 1 minutos alang sa matag 1,000 ka pye sa lebel sa dagat kon ang oras 20 minutos o mas gamay.
Kon ang oras sa pagproseso labaw pa sa 20 ka minutos, pagdugang sa 2 minutos matag 1,000 ka pye.
Mga Resipe sa Beet
Mga Akebolado nga Beets
Nagpadayag og Beets sa mga pasas
Spiced Beets
Mga Beet - Pag-freeze Instruksyon
Nagpasalig
Ang Cranberry Orange Makalipay
Green Tomato Pickles
Green Tomato Chutney
Pag-abot sa Green Tomato
Pear Relish
Ang corn Relish Recipe
Pickle Recipes ug Relishes
Index sa mga Beet Recipe
Side Dish Casseroles
Crockpot Vegetable
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 34 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 120 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |