Kini nga lunhaw nga kamatis nga relish resipe uban sa cabbage ug mga sibuyas, uban sa campanilla nga sili ug berde nga kamatis, nga sigurado nga pag-spice sa bisan unsa nga angay nga pinggan uban sa iyang Southern charm. Ang relish susama sa laing popular nga Southern relish - chow-chow .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kilo nga sibuyas
- 1 quart cabbage (yuta; mga 1 ka dako nga ulo)
- 1 quart green berde (yuta)
- 18 campanilla (usa ka kombinasyon sa berde, pula, ug uban pa nga kolor, yuta)
- 1/2 tasa nga asin
- 6 ka copa nga asukar
- 4 ka tasa nga suka
- 2 ka tasang tubig
- 2 ka kutsara nga binhi sa celery
- 1 1/2 teaspoons turmeric
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga sibuyas, cabbage, berdeng kamatis, berde ug pula nga kampanilya nga peppers ug asin; pagtabon ug ipatindog sa tibuok gabii.
- Sa buntag, hugasan ang maayo. Ibutang ang mga utanon sa usa ka dako nga kettle; idugang ang asukar, suka, tubig, mga liso sa celery, ug turmeric.
- Simmer sulod sa 20 minutos, kanunay nga pagpadasig.
- Ipain ngadto sa mainit nga sterilized pint garapon.
- Pag-seal ug pagproseso sa usa ka nagabukal nga tubig nga canner sulod sa 5 ka minutos. (1,001 hangtud 6,000 ka mga tiil, pagproseso sa 10 ka minutos)
Mubo nga sulat: Pulang kampanilya nga mga sili mahimo nga mahal, apan kini mas matam-is ug makadugang sa kolor sa kalipay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 45 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 444 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |