Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ounces spaghetti, nabuak, niluto, ug gihumol
- 1 mahimo o pouch (gibana-bana nga 7 ka ons) nga tuna, gipaagas ug gipangputol
- 1/4 nga tasa (2 ounce) nga tinadtad nga pimiento
- 1 mahimo (10 1/2 ounces) nga cream sa uhong uhong
- 1/2 nga gatas sa tasa
- 1 tasa nga ginunting nga Amerikano o malumo nga Cheddar nga keso
- 1/2 tasa nga nahugno nga mga chips nga patatas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka panaksan, isagol ang linuto nga spaghetti, tuna, ug pimiento.
- Sa usa ka dako nga kaldero, isagol ang sabaw, gatas, ug keso. Pag-init ug pagpalihok hangtud matunaw ang keso.
- Idugang ang tuna ug ang spaghetti nga sagol ug isagol sa hingpit nga pagsagol.
- Pagbalhin sa 1 1/2 ngadto sa 2-quart casserole; isablig ang tuna casserole uban sa nahugno nga mga chips sa patatas.
- Magaluto sa 350 ° sulod sa 30 minutos.
Nag-alagad 4.
Mahimo Ka Usab
Tan-awa usab
Main Recipe Index
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 640 |
| Total Fat | 51 g |
| Tulas nga Tambok | 30 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 164 mg |
| Sodium | 540 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 27 g |