Pag-alagad niining mga chili-spiced pinto beans uban sa cornbread ug slaw alang sa usa ka dakung kalan-on nga walay panihapon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 16 ka ons nga pinauga nga pinto nga binhi, gihugasan ug gipili, nga natumog sa tibuok gabii
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/2 nga kopa nga tinadtad
- berdeng kampanilya
- 2 medium nga cloves nga ahos, minced
- 6 ka tasa nga tubig, o sa pagtabon
- 1 ka kutsara
- chili powder
- 1/2 teaspoon nga yuta nga cumin
- 1 1/2 teaspoons asin
- 1/2 ka sili nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang gihugasan ug gi-sulud nga mga liso sa tubig; pagtabon sa panaksan ug hugasan ang tibuok gabii. Pag-ilis sa mga liso; pagsagol sa tanan nga mga sagol sa slow cooker .
- Pagtabon ug magluto sa HIGH sa 6 ngadto sa 10 ka oras, o hangtud nga ang lomo hilabihan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 39 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 473 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)