Kini nga batakang puti nga sarsa, o Bechamel, usa ka maayo nga base alang sa usa ka sasserole, gravy, o sarsa nga keso, ug kini usa ka maayo nga salsahan nga gussy up plain nga steamed o linuto nga utanon.
Gipagaan ang sarsa pinaagi sa paggamit sa katunga sa stock sa manok o utanon o himoon kini nga mas maayo sa tunga-tunga ug tunga o mga 1/2 nga copa sa cream nga adunay gatas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2 tablespoons nga harina
- 1 tasa nga gatas
- asin sa pagtilaw
- itom nga pepper sa pagtilaw (o puti nga pepper)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matunaw ang mantekilya sa usa ka saucepan sa ubos nga kainit; pagkutaw sa harina. Pag-adto kanunay ug magluto sulod sa mga 2 ka minutos. Ayawg brown.
- Sa hinay-hinay nga pagpalihok sa gatas ug ipadayon ang pagluto sa ubos nga kainit, kanunay nga pagpadasig, hangtud ang sarsa magsugod sa pagpakatap. Magluto alang sa usa ka minuto nga mas dugay, pagpalihok kanunay. Panahon sa asin ug paminta, aron makatilaw.
- Alang sa mas daghan nga sarsa, dugangi og pipila ka mga kutsara sa bug-at nga cream.
Mga tip
- Cheddar Sauce - Pagdugang 1/4 ka kutsarita sa yuta nga mustasa uban sa harina ug kung ang panit mikatap, idugang ang 1/2 nga kopa sa ginunting nga cheddar nga keso. Pag-alagad sa mga utanon o ilok nga itlog.
- Dill Sauce for Fish - Pagdugang 1 ka teaspoon nga tinadtad nga lab-as nga dill ug usa ka dash sa grated o ground nutmeg uban sa harina.
- Mustard Sauce alang sa Ham, Mga utanon, o karne - Pagdugang 2 ngadto sa 3 ka kutsara sa Dijon mustard (o susama nga mustasa) sa sarsa sa wala pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 157 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 22 mg |
| Sodium | 330 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |