Ang usa ka buttermilk marinade makahimo niini nga mga manok nga manok makahimsog, malumo, ug puno sa palami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka copa nga buttermilk (ubos nga tambok)
- 1 ka asin nga asin
- 3 ka kutsara
- Pagkaon sa Creole (gibahin)
- 1 ngadto sa 1 1/2 ka libra nga boneless chicken tenders
- 2 ka tasa nga harina sa tanan nga katuyoan
- Pagpamubo, lana sa canola, o mani nga lana alang sa lawom nga pagprito
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga storage bag, maghiusa sa buttermilk, 1 teaspoons nga asin, ug 2 ka kutsara nga Creole seasoning. Idugang ang manok; pag-seal ug pag-refrigerate sa mga 2 ka oras.
- Pagsagol sa harina ug pagpabilin sa usa ka teaspoon Creole nga panimpla sa usa ka food storage bag. Idugang ang manok ug ihaboy aron magsul-ob og maayo.
- Pag-init og mga 1/4 ngadto sa usa ka 1/2-inch nga lana sa usa ka lawom kaayo nga karne ngadto sa mga 350 °.
- Pagtrabaho sa daghang mga piraso sa manok sa usa ka higayon. Fry, pag-usab sa daghang beses sa mga kumpit, hangtud sa lawom nga kape nga brown, mga 6 ngadto sa 8 minutos alang sa matag batch. Mag-alagad uban sa Come Back Sauce , Jezebel Sauce , o Sweet and Sour Sauce .
Nalangkit nga mga Recipe sa Chicken
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 331 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 86 mg |
| Sodium | 374 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 28 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)