Kini nga tarragon mustard aioli nga resipe mahimong gamiton sa tanang butang gikan sa steamed vegetables ug roasted chicken ngadto sa usa ka baga nga steak. Ang laing mahinungdanon nga butang mahitungod niining klasiko nga cold recipe sa sarsa, kini nagkinahanglan lamang og pipila ka mga minuto aron mahimo. Mahimo usab kini ipahiangay sa imong mga gusto uban ang lainlaing mga hilba ug mga panakot.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga cup mayonnaise
- 1 gamay nga clove nga ahos (nahugno ug maayong pagkadunot)
- 1 ka kutsara
- tarragon (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 2 ka kutsara
- Dijon mustard
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sangkap sa usa ka medium nga panaksan ug maayo ang pag-mix.
2. Panahon sa pagtilaw sa asin ug paminta. Pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa 1 ka oras sa pagsagol sa mga lami, o sa duha ka adlaw.
3. Pag-alagad sa chilled sa aioli.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 98 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 137 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |