Kini usa ka talagsaon nga pork tenderloin recipe. Ang balsamic marinade nagsilbi nga usa ka talagsaong ahente sa pagpahumot, nga nagpatunghag usa ka hinay-hinay nga resulta.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 baboy nga lomo
- 1/2 nga tasa (120 mL)
- balsamic vinegar
- 1/4 nga tasa (60 mL) nga lana sa oliba
- 6 ka dagkong sprigs sa presko nga rosemary
- 6 ka dako nga mga sanga sa preskong timaan
- 1/2 teaspoon (2.5 mL) itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagputol sa baboy nga lino ngadto sa 6 ngadto sa 8 1-pulgada nga mga piraso sa lumbay. Ibutang ang karneng baboy ngadto sa baga nga bag nga plastik. Idugang ang mga sprigs sa thyme ug rosemary. Gabunon ang nabilin nga mga sangkap sa usa ka gamay nga panaksan. Ibubo ang sagol nga karne sa baboy, seal nga bag, ug tugoti ang pag-marinate sa refrigerator sulod sa 4 ngadto sa 12 ka oras.
2. Preheat ang grill alang sa medium nga kainit. Kuhaa ang baboy gikan sa bag ug ibutang sa grill. Pag-inbentaryo sa bugas. Paghugas uban sa marinade ug magluto alang sa 7 minutos.
Ibalik ang karneng baboy ug magluto alang sa dugang nga 7 ka minuto. Kung ang karne moabot sa 140 degrees F / 60 degrees C, kuhaon gikan sa grill ug i-serve. Biyai ang bisan unsang nahabilin nga pan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 216 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 56 mg |
| Sodium | 49 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 20 g |