Ang usa ka butang nga dili nako gusto sa gipalit nga panimpla sa Cajun ug Creole mao ang gidaghanon sa asin nga anaa niini. Kini usa ka tipikal nga pagsagol sa mga sagol, apan walay asin. Sa diha nga imong gamiton kini nga kombinasyon sa usa ka resipe, idugang ang asin aron mohaum sa imong lami ug sa imong pagkaon.
Tan-awa usab
Panapanahi nga Pagpangpresyo sa Cajun Uban sa Asin
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsarang sibuyas nga sibuyas
- 2 ka kutsara nga paprika (yuta, matam-is)
- 1 1/2 ka kutsarang pulbos nga ahos
- 1 1/2 ka kutsara nga thyme
- 3/4 teaspoon oregano
- 1 teaspoon nga chili powder
- 1 ka kutsarang peppercorns (itom)
- 1 medium nga dahon sa bay
- 1/2 ka kutsaritang pulang pepper (mga linaga)
- 1/2 ka kutsara nga cayenne pepper (o sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
Guntinga ang tanan nga mga sagol sa usa ka grinder sa panakot o galing sa kape. Paggamit sa bisan unsang resipe nga nagtawag sa mga panimpla sa Cajun.
Naghimo sa mga 1/2 nga kopa sa panimpla sa Cajun.
Mga Tip sa Eksperto
Padayon sa usa ka luwas nga coffee grinder sa kabinete alang lamang sa paggaling spice. Kini nga grinder sa kape adunay removable cup nga sayon alang sa paghugas.
Daghang Pangpalami sa Pagkaon
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 10 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |