Ang kini nga "asin ug paminta" nga sinugba nga panit sa steak steak sayon kaayo tungod kay ang mga seasoning yano kaayo. Ang hapin sa steak mao ang usa ka juicy, flavorful cut sa karne nga dili kinahanglan nga buhaton sa daghan kaayo.
Naghimo sa 6 nga Pag-alagad sa "Salt and Pepper" Grilled Skirt Steak
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Alang sa Marinade:
- 2 ka kutsara nga soy sauce
- 2 ka cloves nga mashed nga ahos
- 1/2 ka kutsaritang puti nga pepper
- 1/2 teaspoon nga pepper pepper
- 1 ka kutsara nga utanon nga lana
- Alang sa Steak:
- 2 ka kilo nga steak sa karne sa karne, nga giputol sa 6-pulgada nga mga piraso
- 1 ka kutsara nga bag-o nga itom nga pepper
- kosher asin sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang tanan nga mga sangkap sa marinade ug magtipun-og sa hingpit. Idugang ang steak sa sidsid, ug isabwag sa pag-atiman hangtud nga ang tanan nga mga piraso gitabas nga parehas. Tabuni ang panaksan ug palingkuron, sa temperatura sa kwarto sulod sa 20 minutos.
Kuhaa ang panit nga steak gikan sa marinade ug pat dry uban sa papel nga mga tualya. Panahon uban sa bag-o nga yuta nga black pepper ug kosher salt. Magluto mga 3 ka minutos matag kilid alang sa medium-talagsaon sa init kaayo, preheated outdoor grill, o sa usa ka grill pan sa sulod.
Himoa ang pahulay alang sa 5 minutos sa dili pa magserbisyo. Siguroha ang pag-adto sa mga lugas alang sa labing maayo nga mga resulta.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 433 |
| Total Fat | 25 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 129 mg |
| Sodium | 482 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 43 g |