Nakadawat ako niini nga resipe samtang nagduaw sa distansya sa Sauza Tequila ug dayon nahigugma sa kombinasyon sa palami. Ang tamarind usa ka tam-is ug maasim nga prutas nga adunay usa ka talagsaong lami ug dinhi kini gi-aksiba pinaagi sa pagbag-o sa bildo nga may chili pepper.
Ang bartender sa Sauza naghimo sa bildo sa Tajin Fruit Seasoning ug dili lamang kini maayo alang niini nga katuyoan, kini nga magamit sa paghipos sa aparador aron isablig sa prutas, popcorn o sa bisan unsang panahon nga chili powder ang gitawag. Ang cinnamon sugar usa usab ka dako nga rim alang sa mga tamarind nga ilimnon.
Alang sa orange liqueur, moadto ko sa Cointreau o laing high-end triple sec . Bisan unsa ang imong gamiton sa imong paborito nga margaritas , gamita dinhi, apan ayaw pagbantay sa kalidad.
Samtang ako sa sinugdanan gipaila-ila sa niini nga ilimnon sa frozen nga porma, kini usab maayo kaayo nga matay-og ug mag-alagad sa mga bato. Ibutang lamang ang mga sagol ngadto sa usa ka tig-agaw, pag-uyog pag-ayo ug palabihan sa yelo.
Sulayi ang Tamarind Margarita alang sa usa ka nindot nga kausaban sa dagan, butang nga talagsaon ug talagsaon. Mahimo kini sa dili madugay mahimong paborito usab nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- blanco tequila
- 1/2 onsa
- orange liqueur
- 1 ounce
- tamarind nectar
- 1/2 onsa
- yano nga syrup
- Chili powder alang sa bildo nga rimming
- 1 tasa nga yelo
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang yelo, tequila, tamarind concentrate ug simpleng syrup ngadto sa blender.
- Hugpong hangtud nga hapsay.
- I-rim ang usa ka chilled margarita nga bildo nga may chili powder.
- Ibubo ang sagol nga mga sulod ngadto sa baso.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 209 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 48 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 4 g |